O nas

Firma PROKOMP.NET powstała niedawno, bo w 2009 roku, ale z branżą informatyczną związani jesteśmy od dawna. Jest to Nasza pasja i z nią związaliśmy swoją pracę zawodową. W tej branży czynnie działamy już od ponad 10 lat. Przez ten okres zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i poszerzyliśmy swoją wiedzę, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość swoich usług dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Cały czas staramy się być na bieżąco, chętnie podejmujemy nowe wyzwania wykorzystując nowinki informatyczne przy wykonywaniu swojej pracy. Oferta Naszej firmy obejmuje kilka działów szeroko pojętej branży informatycznej. Szczegółowy charakter i zakres Naszych prac mogą Państwo poznać przechodząc do zakładki „Usługi informatyczne” lub „Grafika komputerowa”.

Pasja PROKOMP.NET jest tworzenie i kreowanie, charakteryzuje nas profesjonalizm, dostosowany do potrzeb wymagającego klienta.

Oferujemy profesjonalne projekty graficzne służące wspieraniu sprzedaży w branży samochodowej. Specjalizujemy się w obróbce graficznej nowych i używanych samochodów, które przygotowywane są do sprzedaży, Współpracujemy z niemieckimi handlarzami i komisami, a także z luksusowymi markami: Mercedes Benz, BMW czy Audi. Dzięki wysokiej jakości oraz fachowym zdjęciom, ułatwiamy klientom sprzedaż oraz zwiększamy ich zysk. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie w przystępnych cenach dla każdego, a do tego liczne upusty cenowe dla nowych i stałych klientów.

Życzenia i sugestie klientów są dla nas bardzo ważne. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie z dbałością o szczegóły.