Grafika komputerowa

Profesjonalne usługi jak i projekty graficzne, jakie oferujemy służą głównie wspieraniu sprzedaży w  branży samochodowej. Specjalizujemy się bowiem w obróbce graficznej nowych i  używanych samochodów, które przygotowywane są do sprzedaży, Współpracujemy z niemieckimi handlarzami i komisami, a także z luksusowymi markami: Mercedes Benz, BMW czy Audi. Dzięki wysokiej jakości oraz fachowym zdjęciom, ułatwiamy klientom sprzedaż oraz zwiększamy ich zysk.

Zdecydowana większość zdjęć edytowanych przez Nas podczas procesu obróbki graficznej jest opracowywana w programie Adobe Photoshop. Wybierając aplikację do przetwarzania zdjęć, decyzja co do właściwego programu narzuca się nam niejako sama – Adobe Photoshop. Adobe Photoshop to dziś najważniejszy program do obróbki zdjęć i tworzenia grafiki. Photoshop stwarza niemal nieograniczone możliwości poprawiania zdjęć. Z jego pomocą możemy usuwać ze zdjęć niechciane elementy, dowolnie manipulować kolorami i rozmiarami.

Usługa retuszu zdjęć samochodów skierowana jest do posiadaczy pojazdów zainteresowanych ładnymi fotografiami, do właścicieli salonów samochodowych oraz fotografów potrzebujących retuszera do zdjęć. W ramach zlecenia retusz zdjęć samochodów proponujemy – idealne wycięcie samochodu z tła fotografii z zastosowaniem przeznaczonych do tego narzędzi programu graficznego, co umożliwia zachowanie wszystkich istotnych detali i nadanie perfekcyjnego kształtu brzegom samochodu, zmianę nieciekawego tła na ładne plenery, abstrakcyjne, białe itp z dodaniem naturalnego cienia i odbicia. W ramach usługi retuszu zdjęć samochodów oferujemy retusz różnych szpecących mankamentów na blasze i lakierze karoserii takich jak uszkodzenia i wgięcia blachy, retusz brakujących fragmentów i zniekształceń metalu,  wybłyszczanie karoserii samochodu, nadanie atrakcyjnych refleksów i połysku podkreślających piękny lakier i ładne kształty karoserii. Wyretuszowanie brzydkich zabrudzeń, plam z rdzy, zarysowań farby, zadrapań na karoserii samochodu, wyretuszowanie przypadkowych plam z błota, śmieci i kurzu, retusz niechlujnych zacieków z farby, oleju czy deszczu na blasze lub oknach, uatrakcyjnienie wyglądu i koloru lakieru karoserii samochodu, możliwa jest też kompletna zamiana koloru na dowolny wybrany, nadanie eleganckiego błysku. W ramach zlecenia retusz zdjęć samochodów zapewniamy również retusz wszystkich słabo widocznych i niedoświetlonych elementów, wymodelowanie perfekcyjnego kształtu, precyzyjny retusz i wyostrzenie każdego detalu. Każdy element może być dodatkowo wyostrzony, precyzyjnie pokolorowany przy zachowaniu naturalnego światłocienia, dzięki czemu zyskają nieskazitelny wygląd jak w dniu zakupu. Retusz zdjęć samochodów to także retusz zabrudzeń i uszkodzeń na oponach samochodu takich jak plamy błota, szpecące grudy ziemi, przyklejone kawałki roślin i trawy w zagłębieniach bieżnika oraz retusz wszystkich innych skaz na oponach włącznie z odtwarzaniem brakujących fragmentów ogumienia.

W ramach usługi retusz zdjęć samochodów proponujemy też fotomontaż lub wyostrzenie symboli i oznakowań graficznych jak logo producenta, numery rejestracyjne, znaki towarowe czy inne ważne i charakterystyczne symbole. Retusz zdjęć samochodów zapewni Twojemu samochodowi elegancki i nieskazitelny wygląd dzięki czemu będzie się świetnie prezentował na łamach kolorowych czasopism, profesjonalnych katalogach, folderach reklamowych oraz na stronach sklepów internetowych czy allegro. Retusz zdjęć samochodów spowoduje, że Twój samochód szybciej zachęci potencjalnych klientów do jego zakupu.

Nie od dziś wiadomo, że większość z Nas kupuje oczami. Wśród setek bardzo podobnych do siebie ofert w serwisie aukcyjnym czy ogłoszeniowym nie jest łatwo się wyróżnić i zachęcić do kliknięcia właśnie w Naszą ofertę.
Szczególnie w przypadku drogich i i ekskluzywnych samochodów atrakcyjne fotografie budują przeświadczenie u odbiorcy o poważnym i pełnym szacunku podejściu do samochodu i jego sprzedaży. Nasze obserwacje dowodzą, że ciekawie wykonane zdjęcie wprowadzające skutkuje 4-krotnie wyższą oglądalnością ogłoszenia. Dlatego Naszym klientom proponujemy sprawdzone metody eksponowania swoich pojazdów w jak najefektywniejszy sposób.

Przykładowe realizacje: